InBald.lt - individualaus dizaino baldai

 

Kaip baldų gamintojai žinome, kad kiekvienas žmogus perkantis baldus yra unikalus, turi savo svajonę, vaizduotę ar norą. Tikriausiai jau įsivaizduojate kokie galėtų būti Jūsų baldai, o mes žinome kaip tai paversti realybe.

Pagrindinė įmonės veikla yra individualaus dizaino baldų gamyba ir projektavimas. Gaminame įvairių tipų kietuosius baldus fiziniams asmenims, įmonėms, viešosioms įstaigoms. Teikiame įvairias paslaugas susijusias su baldų gamyba (pavyzdžiui, baldinių plokščių pjovimas, laminavimas ir kt.).

Siūlomas gamybos laiko, kokybės ir kainos santykis yra realus ir palankus klientui. Optimaliai išnaudojant visas gamybos galimybes, pateikiame tikrai vertus pasididžiavimo individualius bei kokybiškus baldus.

Mūsų darbas susideda iš kelių svarbių etapų: pradedant nuo susitikimo su klientu, projekto ruošimo, ir baigiant gamybos, pristatymo ir montavimo darbais. Klientui pageidaujant, atvykstame konsultuoti į namus Jums patogiu laiku.

Visus baldus pagaminsime, atsižvelgdami į Kliento norus bei pageidavimus: patogūs ir funkcionalūs virtuvės baldai, augantys vaiko kambario baldai, funkcionalus kompiuterio stalas, unikalūs prieškambario baldai, ergonomiški biuro baldai  ir pan. 

 


 

Mūsų darbų pavyzdžiai: