BALDŲ | INTERJERO ARCHITEKTĖ 

PREKINIO ŽENKLO „A&A NAMAMS” KŪRĖJA    

    AUŠRA

 

KAS AŠ ESU? Perskaitykite ir nuspręskite patys :)

KĄ GALIU JUMS PASIŪLYTI? Galiu Jums pasiūlyti baldų idėją ir jos pritaikymą prie jau esamo Jūsų būsto interjero. Galiu Jums pasiūlyti ne tik estetišką, bet ir funkcionalų, ergonomišką sprendimą. Sprendimą, kuris bus ne tik puošmena, bet ir turės savo paskirtį ir ją atliks.

KOKIOS TURĖSITE NAUDOS? Visų pirma – sutaupysite laiko, kuris yra be galo svarbus mūsų gyvenime. Ar verta rūpintis tuo, kuom gali pasirūpinti tą išmanantys specialistai. Jums nereikės blaškytis tarp idėjų, sukti galvos dėl įgyvendinimo sprendimo, detalių brėžinių paruošimo. Jums nereikės rūpintis statybų darbais, kadangi jiems bus pateikiama visa reikiama informacija ir stebimas darbų procesas. Išvada ta – aš gaunu iš Jūsų iššūkį, o Jūs gaunate kokybišką, sklandų darbą sujungtą su estetiniais, emociniais, ergonominiais, psichologiniais, techniniais ir technologiniais procesais...

KODĖL BŪTENT AŠ? Kadangi esu plataus spektro specialistė, Jums nereikės gaišti laiko ieškant meistrų, kurie galės įgyvendinti Jums sukurto baldo ar interjero koncepcijos sprendimą. Mano nuomone tai yra be galo svarbu, kadangi yra išvengiama konflikto. Paklausite kokio …ogi vėlgi labai paprastas atsakymas. Konflikto tarp idėjos ir jos realizavimo, kadangi pateikti sprendimai Jums – iš karto nuosekliai apgalvojami. Be to, viską išsiaiškinus Jūs gaunate palankesnius atlikimo terminus, kadangi nereikia „blaškytis“ nuo vieno gamintojo prie kito, kadangi čia Jūs gaunate viską viename su išskirtiniu dėmesiu Jūsų ir mano projekto įgyvendinimui.

NUO KO VISKAS PRASIDEDA? Viskas prasideda nuo pačio paprasčiausio – mūsų susipažinimo, t. y. pokalbio. Jo metu aptariame Jūsų poreikius, nusistatome tikslus bei biudžeto galimybes. Biudžetas yra labai svarbus kūrybos procese. Kodėl? Atsakymas labai paprastas - sukūrus interjero sprendimus yra apgalvojamos ir medžiagos, kurios bus reikalingos įgyvendinimui bei rezultato pasiekimui. Keičiantis finansinėms galimybėms, ne visuomet (drįsčiau pasakyti, kad net dažniausiai) maksimalus rezultatas nėra pasiekiamas, nes ne visos medžiagos gali atstoti apgalvotąsias. Pateiksiu Jums labai paprastą palyginimą - į automobilį su benzininiu varikliu įpylus dyzelinio kuro - jis nevažiuos :)

ĮDOMI PASTABA. Ar kada pagalvojote, kad įsigyjame tokių interjero elementų su tam tikra funkcija. Panaudodami juos, net nesusimąstome, kad elementas praranda savo išskirtinumą, nes jis tiesiog atsiranda antrame plane... Kaip pavyzdį Jums pateiksiu daug kam žinomą dizainerių Michael Young ir Katrin Pettursdottir sukurtą kabyklą MEDIS (angl. TREE). Iš tiesų idėja be galo graži, tačiau ką noriu pasakyti. Kuomet kabykla išnaudojama pagal savo paskirtį, ji nebėra dėmesio centras...ant jos sukabinami drabužiai, medžio šakos pasislepia ir lieka tik ...kabykla... O kodėl šio grožio tiesiog nepastačius, o drabužius pakabimus šalimais ant kabyklos užmetus tik gracingą skrybėlaitę ar kokią skraistę... Tuomet galėsime džiaugtis šiuo interjero elementu, jo nepriekaištingomis formomis, elegancija, jaukiu ir natūraliu žavesiu, kuris erdvei suteiks išskirtinumo.